Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Exide Technologies – wiodący dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii – wprowadził na rynek pierwszą aplikację, która ułatwia pracownikom warsztatów testowanie i wymianę akumulatorów. Umożliwia ona zarówno analizę wyników testu, jak i szybkie dobranie nowego akumulatora. Wszystkie te czynności aplikacja pozwala przeprowadzić w pięć minut.

Problemy z akumulatorem, wymagające jego wymiany, można zaobserwować w 20% testowanych produktów. Ich szybkie wykrycie to szansa dla warsztatów na lepszą obsługę klienta i związane z tym zyski, a dla kierowców – możliwość uniknięcia niespodziewanej awarii. Aplikacja Exide to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. 

Aplikacja jest kompatybilna z testerem akumulatorów Exide EBT965P i obsługuje akumulatory do pojazdów osobowych, użytkowych oraz do zastosowań morskich i rekreacyjnych. Aplikacja umożliwia również wysłanie kierowcy wiadomości SMS lub e-mail z zaproszeniem na autoryzowaną kontrolę lub wymianę akumulatora, gdy jest ona konieczna, dzięki czemu mechanicy oszczędzają czas, jaki musieliby poświęcić na kontakt telefoniczny. Serwisanci mogą zaprezentować różne akumulatory (wybrane z listy rekomendowanych akumulatorów Exide) i w pełni kontrolować ceny produktów oraz ich montaż. Więcej informacji na Facebooku, kliknij TUTAJ.

Exide Battery Tester App

Aktualnościprofiauto

SiteLock