Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb

Mubi - porównywarka ubezpieczeń, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ze specjalną ofertą dla Stacji Kontroli Pojazdów! W szybki i łatwy sposób można zarobić nawet do 10 000 zł miesięcznie dzięki polecaniu porównania ubezpieczenia OC wśród swoich klientów stacji. Zaufało już nam kilkadziesiąt stacji kontroli pojazdów w Polsce!

Jak to działa? - zarabianie z Mubi w praktyce

Współpraca z Mubi jest prosta i przyjemna dla obu stron, bo wszystko co potrzebne znajduje się już na stacji. Wystarczy jedynie dać możliwość porównania OC klientowi SKP. Diagnosta wykonujący badanie techniczne auta lub inny pracownik stacji musi tylko zeskanować kod QR z dowodu rejestracyjnego w aplikacji Mubi dostępnej w przeglądarce internetowej (działa na każdym telefon typu smartfon), a następnie podać imię i numer telefonu do klienta SKP. Po przekazaniu kodu SMS pracownikowi stacji, klient zostaje zarejestrowany i już 20 zł (brutto) wpada na konto stacji. Prawda, że proste?

Obejrzyj film pokazujący jakie to jest proste: https://youtu.be/tRhpggljH38

Ale to nie wszystko, jeżeli klient wykupi polisę OC w Mubi to na konto stacji wpadnie dodatkowe 30 zł (brutto), a klient otrzyma dodatkowo możliwość otrzymania zwrotu 100 zł od Mubi. Korzysta na tym każda ze stron, a Tobie nie zajmuje to więcej czasu niż dotychczasowa praca przy badaniu technicznym auta.

Podsumowując, na każdym kliencie SKP możesz zarobić dodatkowo 50 zł (brutto).

Nadal nie jesteś pewien, czy ta oferta jest dla Ciebie, poniżej kilka argumentów, aby przekonać Cię do współpracy z Mubi:

  1. nie sprzedajesz ubezpieczenia auta, tylko polecasz zrobienie porównania, cały proces ubezpieczenia auta jak i zebrania pozostałych danych od klienta leży po stronie Mubi i to nasz agent przedstawia najkorzystniejszą dla klienta ofertę OC wśród największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  2. na współpracy z Mubi nic nie tracisz, płacimy już od pierwszego poleconego przez Ciebie klienta. Nie ma żadnych kruczków i ukrytych kwot, które musisz wypracować w celu wypłaty środków od Mubi
  3. dodatkowo dostajesz od nas gadżety dla Twoich klientów (zawieszki zapachowe) i samej stacji (podkładki na dokumenty dla Twoich pracowników)
  4. wyciągamy wnioski i słuchamy się diagnostów oraz właścicieli stacji, ponieważ chcemy rozwijać biznes zarówno Twój jak i nasz. Stając się partnerem Mubi dołączasz do polskiej firmy, której celem jest dalszy rozwój polskiego rynku motoryzacyjnego

Jesteśmy Mubi - wiodąca porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów indywidualnych w Polsce, obsługująca rocznie kilka milionów Polaków. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rodzimym rynku. Dzięki naszej platformie, właściciele Stacji Kontroli Pojazdów mają możliwość zapewnienia dodatkowych korzyści dla siebie, swoich pracowników oraz klientów.

Zarejestruj swoją Stację Kontroli pojazdów już dziś na naszej stronie: https://mubi.pl/partnerzy/ lub wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z przedstawicielem Mubi: +48 882 504 548

 mubi

Stacja Kontroli Pojazdów AutoAlex Stare Babice - Partner Mubi 

Aktualnościtargi.paliwa


SiteLock