Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


News

Firma UNIMETAL została przyjęta do organizacji CITA – International Motor Vehicle Inspection Committee. CITA to światowa organizacja, z siedzibą w Brukseli, zrzeszająca podmioty zajmujące się badaniami technicznymi pojazdów samochodowych, badaniami naukowymi w tym zakresie oraz stanowieniem prawa. Warto nadmienić, że UNIMETAL to jedyna polska firma będąca członkiem korporacyjnym CITA.

Od lat UNIMETAL jest zaangażowany w bezpieczeństwo ruchu drogowego i ochronę środowiska poprzez realizację najbardziej wymagających i zaawansowanych projektów w zakresie diagnostyki samochodowej. Jako producent wyposażenia i oprogramowania dla stacji kontroli pojazdów odgrywa wiodącą rolę w wytyczaniu przyszłych standardów na poziomie technicznym i koncepcyjnym na całym świecie. Stając się członkiem CITA UNIMETAL będzie miał jeszcze większy wkład w rozwój branży i jej przyszłości.

CITA Newsletter

Mubi - porównywarka ubezpieczeń, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ze specjalną ofertą dla Stacji Kontroli Pojazdów! W szybki i łatwy sposób można zarobić nawet do 10 000 zł miesięcznie dzięki polecaniu porównania ubezpieczenia OC wśród swoich klientów stacji. Zaufało już nam kilkadziesiąt stacji kontroli pojazdów w Polsce!

Jak to działa? - zarabianie z Mubi w praktyce

Współpraca z Mubi jest prosta i przyjemna dla obu stron, bo wszystko co potrzebne znajduje się już na stacji. Wystarczy jedynie dać możliwość porównania OC klientowi SKP. Diagnosta wykonujący badanie techniczne auta lub inny pracownik stacji musi tylko zeskanować kod QR z dowodu rejestracyjnego w aplikacji Mubi dostępnej w przeglądarce internetowej (działa na każdym telefon typu smartfon), a następnie podać imię i numer telefonu do klienta SKP. Po przekazaniu kodu SMS pracownikowi stacji, klient zostaje zarejestrowany i już 20 zł (brutto) wpada na konto stacji. Prawda, że proste?

Obejrzyj film pokazujący jakie to jest proste: https://youtu.be/tRhpggljH38

Ale to nie wszystko, jeżeli klient wykupi polisę OC w Mubi to na konto stacji wpadnie dodatkowe 30 zł (brutto), a klient otrzyma dodatkowo możliwość otrzymania zwrotu 100 zł od Mubi. Korzysta na tym każda ze stron, a Tobie nie zajmuje to więcej czasu niż dotychczasowa praca przy badaniu technicznym auta.

Podsumowując, na każdym kliencie SKP możesz zarobić dodatkowo 50 zł (brutto).

Nadal nie jesteś pewien, czy ta oferta jest dla Ciebie, poniżej kilka argumentów, aby przekonać Cię do współpracy z Mubi:

  1. nie sprzedajesz ubezpieczenia auta, tylko polecasz zrobienie porównania, cały proces ubezpieczenia auta jak i zebrania pozostałych danych od klienta leży po stronie Mubi i to nasz agent przedstawia najkorzystniejszą dla klienta ofertę OC wśród największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  2. na współpracy z Mubi nic nie tracisz, płacimy już od pierwszego poleconego przez Ciebie klienta. Nie ma żadnych kruczków i ukrytych kwot, które musisz wypracować w celu wypłaty środków od Mubi
  3. dodatkowo dostajesz od nas gadżety dla Twoich klientów (zawieszki zapachowe) i samej stacji (podkładki na dokumenty dla Twoich pracowników)
  4. wyciągamy wnioski i słuchamy się diagnostów oraz właścicieli stacji, ponieważ chcemy rozwijać biznes zarówno Twój jak i nasz. Stając się partnerem Mubi dołączasz do polskiej firmy, której celem jest dalszy rozwój polskiego rynku motoryzacyjnego

Jesteśmy Mubi - wiodąca porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów indywidualnych w Polsce, obsługująca rocznie kilka milionów Polaków. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na rodzimym rynku. Dzięki naszej platformie, właściciele Stacji Kontroli Pojazdów mają możliwość zapewnienia dodatkowych korzyści dla siebie, swoich pracowników oraz klientów.

Zarejestruj swoją Stację Kontroli pojazdów już dziś na naszej stronie: https://mubi.pl/partnerzy/ lub wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z przedstawicielem Mubi: +48 882 504 548

 mubi

Stacja Kontroli Pojazdów AutoAlex Stare Babice - Partner Mubi 

Czujniki EDPS odgrywają znaczącą rolę w optymalizacji pracy silnika. Ich zadaniem jest przekazywanie sterownikom silnika (ECU) niezbędnych informacji dotyczących ciśnienia spalin i poziomu napełnienia filtra cząstek stałych (DPF). Oferta czujników EDPS marki NTK Vehicle Electronics obejmuje czujniki różnicy ciśnień (DPS), czujniki ciśnienia spalin (EPS) i czujniki wysokiego ciśnienia (HPS). Zapewnia to kompleksowe pokrycie oferty. Ponadto czujniki te mogą być montowane w różnych miejscach w pojeździe.

NITERRA czujniki EDPS marki NTK Vehicle Electronics

Wszystkie współcześnie sprzedawane samochody wyposażone są już w kilka systemów ADAS. Warsztaty niezależne mają teraz szansę wejścia w kolejną niszę rynkową. Inwestując w urządzenie do kalibracji systemów ADAS, mogą generować dodatkowe obroty w warsztacie i zdobywać nowych klientów.

Wraz z rozpowszechnianiem się systemów wspomagania kierowcy w nowoczesnych samochodach osobowych i dostawczych warsztaty samochodowe coraz częściej muszą kalibrować te systemy, oparte na kamerach i czujnikach, po wykonaniu prac serwisowych lub naprawczych.

Do profesjonalnej regulacji i kalibracji systemów ADAS firma Bosch oferuje warsztatom zintegrowany system, składający się z oprogramowania ESI[tronic] 2.0 Online, testera diagnostycznego serii KTS oraz szeregu przyrządów kalibracyjnych oferowanych w ramach sterowanego komputerowo urządzenia do kalibracji DAS 3000. Bosch, dzięki oprogramowaniu do pozycjonowania, znacznie przyspieszył proces ustawiania tablic.

Precyzyjne ustawienie tablic pomiarowych względem pojazdu zajmuje teraz o połowę mniej czasu niż przy użyciu taśmy mierniczej lub lasera. W zakresie wyposażenia dodatkowego są dostępne specjalne maty podłogowe do kalibracji kamer tylnych i kamer 360° (grupa VW i MB), tablica LIDAR (grupa VW) oraz Symulator Dopplera.

BOSCH DAS 3000 S20 VAG rear cam alignment 1 90974

Przedsiębiorcy, uczestnicy Konferencji Szkoleniowej “Stacje Kontroli Pojazdów – 2023” w Zakopanem opowiedzieli się za kontynuowaniem protestu. Poza plakatami, ulotkami, etc., uznali, że należy zamknąć jak najwięcej skp w skali całego kraju. 

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów na swojej stronie informuje,że planowany jest protest na 23 czerwca, czyli koniec roku szkolnego i początek wakacji. Jak czytamy: 

"W tym dniu badania techniczne nie będą wykonywane. Przedsiębiorcy i diagności będą informować kierowców dlaczego branża protestuje i stacja kontroli pojazdów jest nieczynna. Jeżeli Państwa stacja kontroli pojazdów zamierza przyłączyć się do protestu i w dniu 23 czerwca 2023 roku nie wykonywać badań technicznych prosimy o przesłanie maila z wyróżnikiem skp i adresem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."

Więcej informacji na stronie PISKP, kliknij TUTAJ. 

PISKP Prostest 2023 Plakat

Aktualności

mubi

SiteLock