Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


News

Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody mające na celu ułatwienie pracy w serwisie warsztatowym. Aby wygrać jedną z 50 nagród danego tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 6 różnych nagród! Co TYDZIEŃ inna nagroda. Każdy etap tygodniowy to odrębny ranking.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo, w każdym tygodniu kolejnych 200-tu w rankingu uczestników otrzyma nagrody pocieszenia w postaci praktycznych zestawów: magnetycznego ochraniacza na nadkole i maty na biurko! - łącznie przez cały okres Akcji aż 1 200 zestawów.

„Po raz pierwszy startujemy z Akcją „Toolman”. Wiemy jak ważne w warsztacie jest profesjonalne wyposażenie. Dlatego tym, razem do wygrania narzędzia znanych marek, m.in. komplety kluczy, zestawy wkrętaków czy lampy LED - mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. Akcją „Toolman” chcielibyśmy promować nie tylko marki LuK, INA, FAG i nasz serwis REPXPERT, ale również naszą ofertę części zamiennych do pojazdów dostawczych – dodaje.

Ponadto portal REPXPERT (www.repxpert.pl) oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych. Zostań Superbohaterem w swoim warsztacie. Nie trać czasu i dotrzymaj kroku szybkim zmianom w branży motoryzacyjnej!

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „Toolman” dostępne są w regulaminie na stronie www.repxpert-toolman.pl, portalu www.repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska

Schaeffler 1000x563toolman banners

DENSO jest wiodącym dostawcą oryginalnych części samochodowych dla rynku wtórnego, dlatego jednym z najważniejszych elementów nowej strony internetowej jest e-katalog. Aby ułatwić użytkownikom szybkie znajdowanie odpowiednich części – zwłaszcza podczas skomplikowanych wyszukiwań – został on gruntownie przebudowany, tak aby być jeszcze bardziej przyjazny i intuicyjny dla użytkownika.

Nowa strona internetowa pobiera dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w sekcji „Gdzie kupić” można znaleźć najświeższe informacje, na przykład o dystrybutorach DENSO. Ponadto, w zależności od profilu, użytkownicy – ​​dystrybutorzy, warsztaty lub osoby prywatne – mogą się zalogować i uzyskać dostęp do ekskluzywnych informacji.

Strona jest również zintegrowana z innymi usługami online DENSO Europe, takimi jak platforma e-learningowa – na której znaleźć można szkolenia techniczne i wziąć udział w konkursie „Liga Prawdziwych Mechaników” – platforma gwarancyjna i-claim oraz witryna e-commerce. Dzięki temu strona ma znacznie bardziej interaktywny, multimedialny charakter niż dotychczas. Na stronie zaktualizowano również treści dotyczące produktów i kategorii oraz wykorzystano nowe elementy wizualne.

„Projektując nową stronę internetową kierowaliśmy się czymś więcej niż tylko estetyką czy naprawianiem błędów” – wyjaśnia Fatiha Laauich, Pan EU Strategic Marketing Manager. „Chodziło o postawienie potrzeb naszych klientów i partnerów na pierwszym miejscu. Ułatwienie korzystania z kluczowych usług, inteligentniejsze wykorzystanie danych i automatyzacja niektórych popularnych funkcji umożliwia odwiedzającym znacznie szybsze dotarcie do potrzebnych informacji, co ostatecznie zapewnia im lepsze wrażenia podczas korzystania ze strony”.

„Doświadczenie jest naszym priorytetem we wszystkich działaniach DENSO Europe Aftermarket. Z pewnością dotyczy to również naszej obecności online – jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej, interaktywnej strony internetowej, która nie tylko lepiej wygląda, ale także znacznie skuteczniej wspiera naszych cenionych klientów”.

Nowa strona DENSO ma adres https://www.denso-am.eu/pl.

denso dcf202p

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW należą obecnie do czołówki największych wystaw branży paliwowej w Europie. Są miejscem prezentacji najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań technicznych dla szeroko pojętego sektora paliwowego: stacji i baz paliw, infrastruktury przystacyjnej, transportu oraz usług dodatkowych. Co roku zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy prezentują produkty i usługi niezbędne do budowy i eksploatacji nowoczesnej, bezpiecznej i ekologicznej stacji paliw. W strefie MIASTECZKO MYJNI swoją ofertę prezentują także producenci myjni samochodowych. Nie brakuje również firm kompleksowo wyposażających sklepy, bary, warsztaty samochodowe, a także oferujących najnowocześniejsze technologie służące ochronie środowiska i transportowi.

Przede wszystkim jednak Targi STACJA PALIW przyczyniają się do budowania bezpieczeństwa energetycznego Polski. Stąd forum dyskusyjne „Rynek paliw płynnych 2022. Wybrane zagadnienia.” poświęcone będzie aktualnej sytuacji sektora paliwowego w Polsce oraz jego kluczowym problemom.

Targi STACJA PALIW to także szereg spotkań pozwalających przedsiębiorcom wymienić się doświadczeniem, a także wiedzą biznesową, techniczną i prawną. Dzięki obecności przedstawicieli urzędów i instytucji związanych z branżą paliwową goście targów mają możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Ważnym wydarzeniem targowym jest Konkurs PRODUKT ROKU wyłaniający najlepsze produkty i usługi zgłoszone przez wystawców.

Tematyka targów to m.in.:

  • stacja paliw – projektowanie, budowa, modernizacja
  • wyposażenie stacji LPG, CNG i LNG; paliwa, biopaliwa
  • myjnie, wyposażenie warsztatów samochodowych, środki czystości, autokosmetyki
  • ekologia i ochrona środowiska
  • sklep, bar i infrastruktura towarzysząca
  • usługi dla stacji paliw – wystrój, reklama, oświetlenie
  • logistyka, transport
  • paliwa
  • oprogramowanie

Więcej o Targach STACJA PALIW 2022 na www.targi.paliwa.pl

Informujemy, że w dniach 25-27 maja 2022 roku w Zakopanem, odbędzie się XVI Konferencja Szkoleniowa "Stacje Kontroli Pojazdów 2022" organizowana przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów. 

System badań technicznych od lat boryka się z nierozwiązanymi problemami w sferze zarówno prawnej jak i technicznej. W związku z tym hasło przewodnie tegorocznej konferencji brzmi: „Nowa dekada – nierozwiązane problemy”. 

Cały czas trwają prace związane z wdrożeniem Dyrektywy 2014/45/UE. Projektowane przepisy przebudują system badań technicznych pojazdów w Polsce i wprowadzą zmiany, które będą funkcjonowały przez najbliższą dekadę, albo nawet i dłużej. Podczas konferencji zostaną przedstawione najnowsze informacje w tej sprawie.

Nie mniej ważna jest kwestia waloryzacji opłat za badania techniczne, które nie uległy zmianie przez ostatnie 18 lat. Przez ten czas znacznie wzrosły koszty działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia stacji kontroli pojazdów. Opłata za badanie techniczne jest nieadekwatna do obecnych realiów gospodarczych. Wiele stacji balansuje na progu rentowności. Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów prowadzi aktywne działania w tej sprawie, które także zostaną omówione na konferencji.

Konferencja jest jedną z największych i zarazem najbardziej popularnych imprez o charakterze szkoleniowym kierowanych do przedstawicieli środowiska badań technicznych pojazdów w Polsce. Wydarzenie to jest szczególnie wyczekiwane w związku z dwuletnią przerwą spowodowaną przez COVID-19. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby konferencja w Zakopanem była przestrzenią, gdzie zaproszeni goście oraz wybitni specjaliści podzielą się doświadczeniami i skomentują najistotniejsze problemy, które są bolączką systemu badań technicznych pojazdów w Polsce. Liczą na to, że wszyscy wspólnie mogą znaleźć drogę do ich rozwiązania.

Jest już wiadomo, że Honorowy Patronat nad konferencją objęli:
Główny Inspektor Transportu Drogowego – Pan Minister Alvin Gajadhur, 
Minister Infrastruktury  – Pan Andrzej Adamczyk
Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji – Pan Janusz Cieszyński.
Zaproszenia do udziału w konferencji otrzymali także przedstawiciele TDT oraz Policji.

Partnerzy konferencji w części technicznej przedstawią referaty dotyczące nowych rozwiązań dla stacji kontroli pojazdów. Jak co roku, konferencji będą towarzyszyły stoiska dostawców wyposażenia SKP, prezentujących najnowsze rozwiązania techniczne zastosowane w urządzeniach służących do przeprowadzania badań technicznych. W programie konferencji nie zabraknie również elementów rozrywki, a dodatkowym atutem będzie górski klimat oraz bardzo bogata oferta części relaksacyjnej hotelu.

Przypominamy, że więcej informacji w sprawie konferencji dostępnych jest pod poniższym linkiem TUTAJ. 

        

Serdecznie zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej -TTM 2022,

które odbędą się w dniach 7- 10 kwietnia 2022,

na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

https://www.facebook.com/TargiTechnikiMotoryzacyjnej/

W tym samym czasie odbędzie się również Poznań Motor Show 2022.

https://www.facebook.com/PoznanMotorShow

Więcej na ><> www.ttm.mtp.pl

Katalog wystawców ><> https://mtp-link.pl/1b5f9

Bilety ><> https://mtp-link.pl/592rg

TTM 2022

Aktualności

Sosnowski

MTSP

SiteLock