Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Nowa akcja organizowana przez Ferodo i Inter Cars to klasyczna loteria z bardzo ciekawymi nagrodami. Akcja wystartowała 1.06.2019 i trwać będzie aż do 30.06.2019.

Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział za każde wydane 1000 zł na klocki lub tarcze hamulcowe Ferodo otrzymają specjalny los, uprawniający ich do wzięcia udziału w losowaniu. Te odbywać się będą w tygodniowych odstępach, w trakcie których do wygrania będzie łącznie 160 bardzo atrakcyjnych skrzynek narzędziowych TOPTUL składających się z 95 elementów zamkniętych w plastikowej walizce.Ponadto na zakończenie promocji wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody głównej w postaci 1 vouchera turystycznego o wartości 10.000,00 zł do realizacji w biurze podróży Fly.pl. 

Aby wziąć udział w losowaniu, Klient oprócz wspominanego wcześniej zakupu produktów Ferodo musi zgłosić chęć udziału w loterii.Może zrobić to na dwa sposoby:

  • wysyłając wiadomość SMS na numer 71806 o treści „Ferodo. Nr NIP.imię.nazwisko”
  • za pośrednictwem strony loterii - www.loteriaferodo.pl, wypełniając na niej formularz zgłoszeniowy.

Dokonując zgłoszenia do Loterii za pośrednictwem wiadomości SMS uczestnik w miejsce kropki może postawić znak spacji lub podkreślenia dolnego, tj. znak „_”
Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.loteriaferodo.pl i na stronie www.intercars.com.pl

Ferodo

Aktualnościprofiauto

SiteLock