Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb

Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe nagrody mające na celu ułatwienie pracy w serwisie warsztatowym.

Aby wygrać jedną ze 100 nagród danego tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować wszystkie punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG aplikacją REPXPERT (do pobrania w App Store oraz Google Play). Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać nawet aż 6 różnych nagród! Co TYDZIEŃ inna nagroda. Każdy etap tygodniowy to odrębny ranking.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo, uczestnicy przydzieleni przez Organizatora do kategorii A, B, C lub D, którzy sprawdzą przynależność do grupy na stronie Akcji oraz w każdym z 6 tygodni trwania Akcji zarejestrują co najmniej jeden z produktów marek LuK, INA oraz FAG otrzymają po zakończeniu akcji 1000 Punktów Bonusowych Extra.

„To już druga edycja dobrze znanej Akcji z 2022 roku „Toolman”. Zdecydowaliśmy się powtórzyć koncept tej Akcji ze względu na bardzo duże zainteresowanie zeszłoroczną edycją. Narzędzia dla warsztatów są bardzo ważnym elementem wyposażenia. Dlatego proponujemy profesjonalne zestawy kluczy czy pneumatyczny klucz udarowy znanych marek - mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. Akcja „Toolman 2.0” w tym roku szczególnie promuje zestawy łożysk FAG - za które podwajamy punkty bonusowe REPXPERT w rankingach tygodniowych Akcji.

„Teraz punkty bonusowe REPXPERT można zarejestrować szybko i w bardzo prosty sposób dzięki aplikacji REPXPERT. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniu produktów LuK, INA, FAG a punkty zostaną automatycznie dodane do konta użytkownika REPXPERT – mówi Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT. Koniec z przepisywaniem kodów z tradycyjnych, papierowych kuponów. OneCode to nie tylko łatwiejsze wprowadzanie punktów, ale także wszystkie niezbędne informacje techniczne o produkcie.”

Szczegółowe zasady dotyczące Akcji „Toolman 2.0.” dostępne są w regulaminie na stronie www.repxpert-toolman.pl, portalu www.repxpert.pl

Schaeffler Toolman 2.0

Aktualnościtargi.paliwa


SiteLock