Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb

Czasy się zmieniają. Coraz nowocześniejszy klient wymaga coraz nowocześniejszych rozwiązań. Dlatego też Polska Izba Paliw Płynnych od lat organizuje Międzynarodowe Targi STACJA PALIW - jedną z największych wystaw branży paliwowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Targi to przede wszystkim forum wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń i właśnie zbliża się ich 28. edycja.

- Innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji – mówi prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz.
Dziś – gdy stacje nie są już tylko miejscem tankowania, ale małymi centrami handlowo-usługowymi – współpraca jest szczególnie ważna. Dotyczy to nie tylko branży stricte paliwowej. Dlatego Targi STACJA PALIW skierowane są także do przedstawicieli sektorów gazowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji autogazu, instalacji gazowych dla motoryzacji, wytwórców butli i innych zbiorników transportowych myjni, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów.

Tradycyjnie już targom towarzyszyć będzie STREFA MYJNI. To jedna z największych ekspozycji w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcona urządzeniom i usługom związanym z pielęgnacją pojazdów zarówno osobowych, jak i TIR-ów czy cystern. Natomiast nowością podczas zbliżających się Targów STACJA PALIW będzie strefa GasTechExpo, która z pewnością zaciekawi właścicieli i przedstawicieli firm związanych z branżą gazową (LPG, CNG, LNG, H2).
Targi STACJA PALIW obejmują swoim zakresem wszystkie paliwa i nie tylko – od benzyny i oleju napędowego, przez gazy i biopaliwa, po fotowoltaikę. Są otwarte dla wszystkich przedsiębiorców i z pewnością wszyscy znajdą na nich coś dla siebie.

XXVIII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2023 organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych odbędą się w dniach 17-19 maja 2023 roku tradycyjnie w hali EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.targi.paliwa.pl

PIPP Plakat MTSP 2023

Aktualnościtargi.paliwa


SiteLock