Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Wszystkie prognozy wskazują, że park samochodowy będzie się starzeć w dużo szybszym tempie ze względu na spadek  sprzedaży nowych samochodów.  Oczekuje się, że liczba samochodów starszych niż 14 lat wzrośnie o ponad 21% w Europie Środkowej, ale znaczny wzrost przewidywany jest również w Europie Wschodniej (+18%) i Europie Zachodniej (+15%).

AVA Quality Cooling przygotowało doskonałą ofertę dla starzejącego się parku samochodowego. Zamiast brać udział w walce o pierwszeństwo na rynku nowych pojazdów, AVA zdecydowało się skupić na najlepszych rozwiązaniach dla rynku wtórnego.  Oferuje produkty dopasowane  do starszych modeli samochodów. Dopracowany asortyment i szerokie pokrycie rynku pozwalają zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.

Rozumiemy, że towary muszą być transportowane szybciej, pewniej i w większych ilościach niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza niezawodna struktura łańcucha dostaw i logistyki jest gotowa do obsługi oczekiwanego wzrostu udziału starszych samochodów. Ułatwiamy w ten sposób  klientom planowanie ich działalności.

Film i więcej informacji, kliknij TUTAJ.

AVA starzejący się park samochodowy

 
Aktualności

Sosnowski

MTSP

SiteLock