Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


W ostatnim czasie Textar wprowadził do swojej oferty klocki i tarcze hamulcowe do ósmej odsłony kultowego VW Golfa, dwóch modeli nowej, zyskującej coraz większą popularność sportowej marki Cupra, nowego modelu Audi A3, Seata Leona oraz bestselleru na polskim rynku – Skody Octavii.

Wraz z rosnącą popularnością samochodów sportowo-użytkowych i aut terenowych, Textar rozszerza wachlarz produktów o części zamienne do zastosowania w pojazdach tego typu. Dostępne są rozwiązania dla nowego Jeepa Wranglera, kompaktowego SUV-a Mazdy CX-30, luksusowego Mercedesa Benz GLC i będącego połączeniem kombi i SUV-a Golfa Alltracka. Firma wprowadziła także na rynek części zamiennych, klocki hamulcowe do nowego Volkswagena Crafter i MAN-a TGE. 

W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”. Co więcej, w trosce o bezpieczeństwo klientów, na opakowaniach produktów Textar zastosowano plombę PROriginal zabezpieczającą przed podróbkami.

 TEXTAR Volkswagen Crafter i Man TGE

Aktualności

Sosnowski


SiteLock