Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Opona została zaprojektowana do bezpiecznej jazdy po wszystkich drogach i przy każdej pogodzie.Dzięki innowacyjnym technologiom zapewnia maksymalnie wysokie osiągi od pierwszego do ostatniego kilometra. Dostępna jest w 115  wersjach rozmiarowych – od 15 do 20 cali. W ciągu najbliższych pięciu lat tempo wzrostu segmentu opon całorocznych będzie utrzymywało się na poziomie powyżej 16 procent rocznie.

Opona MICHELIN CrossClimate 2 łączy wiele, czasem pozornie niedających się pogodzić, osiągów i łatwo radzi sobie z różnymi warunkami pogodowymi we wszystkich porach roku. Łączy w sobie zalety opony letniej pod względem skuteczności hamowania na suchej i mokrej nawierzchni, efektywności energetycznej i trwałości oraz zalety opony zimowej pod względem trakcji i hamowania na śniegu i w niskiej temperaturze.

Oznaczenie 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu) na bokach MICHELIN CrossClimate 2 potwierdza, że oponę można stosować zimą, także w krajach, gdzie stosowanie opon zimowych jest  obowiązkowe. Nowość Michelin jest produkowana  w siedmiu europejskich fabrykach, głównie we Francji ale także w Polsce, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii.

Film i więcej informacji, kliknij TUTAJ.

MICHELIN CrossClimate 2

Aktualności

Sosnowski

SiteLock