Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Firma Clarios, która zaopatruje w energię 1/3 samochodów na całym świecie, uruchomiła ulepszoną wersję platformy – VARTA® Partner Portal. To miejsce zawiera informacje, wskazówki, instrukcje i materiały związane z akumulatorami, pozwalające na zwiększanie kompetencji mechaników i zwiększenie zadowolenia klientów.

Dostarcza wiedzy na temat akumulatorów w ramach sekcji Battery World Professional, zawiera Program Testowania Akumulatorów VARTA  i pozwala klientom być na bieżąco z ważnymi regionalnymi wiadomościami o wydarzeniach i promocjach marki VARTA®.

Główną zaletą nowego VARTA® Partner Portal jest dostępność wszystkich usług marki VARTA® w jednym miejscu. W wyszukiwarce akumulatorów użytkownicy portalu znajdą wszystkie znane im narzędzia. Niezależnie od tego, czy mechanicy potrzebują znaleźć właściwy akumulator do danego pojazdu, jego dokładną lokalizację czy też szczegółową instrukcję montażu, wyszukiwarka akumulatorów dostarcza im wszelkich wskazówek niezbędnych do wymiany akumulatora.

Baza danych obejmuje 99,5%, co stanowi ponad 383 miliony zarejestrowanych pojazdów, w szczególności tych wyposażonych w systemy Start-Stop, i jest stale aktualizowana. Jedną z nowych funkcji jest możliwość sprawdzenia i zapisania wcześniejszych wyszukiwań akumulatorów przez użytkownika. Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

VARTA Partner Portal 2021 09

Aktualności

Sosnowski

SiteLock