Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Pierwsze w historii Brembo Days - dedykowane profesjonalistom i fanom części zamiennych - odbędą się od 6 do 9 października W ciągu tych kilku dni, korzystając z platformy Brembo Next (www.brembonext.com), odwiedzający będą mieli szansę odkryć gamę Brembo Aftermarket w innowacyjny i ekscytujący sposób.

Przeglądając obszar EXPIERIENCE, odwiedzający mogą oglądać produkty i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji: W centrum uwagi, Projekt i wydajność, Komfort i bezpieczeństwo, aby odkryć wszystkie zalety produktów Brembo.

Brembo Next obejmuje również obszar DISCOVER, w którym można odkryć wszystkie działania związane ze światem Brembo, od motocykli po samochody, przez konkursy i kwestie związane z przyjaznością dla środowiska i odpowiedzialnością społeczną. 

Platforma zawiera również strefę LIVE, w której znajdują się wirtualne sale przeznaczone na dedykowane spotkania i webinaria dostępne dla wszystkich entuzjastów branży, dostępne w 10 różnych językach. Więcej wiadomości na Facebooku, kliknij TUTAJ.

BREMBO DAYS

Aktualnościprofiauto

SiteLock