Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Dzięki amortyzatorom Sachs pojazdy użytkowe działają niezawodnie i ekonomicznie. Podobnie jak wszystkie części zamienne marki Sachs, są synonimem najwyższej jakości produkcji niemieckiej i charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Firma ZF Aftermarket wydłużyła żywotność amortyzatorów, dzięki ofercie amortyzatorów Sachs do pojazdów użytkowych z plastikowymi rurami ochronnymi, występującymi jako dodatek do oryginalnego wyposażenia.

Bezpieczeństwo transportu jest najwyższym priorytetem dla operatorów pojazdów użytkowych, zwłaszcza w przypadku wrażliwych na uszkodzenie ładunków. Amortyzatory wraz ze sprężynami tworzą połączenie pomiędzy zawieszeniem koła, a podwoziem i mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo.

Działanie amortyzatora polega na redukuji drgań sprężyny zawieszenia, spowolnienia jej i zapewnienia optymalnego kontaktu z drogą. Amortyzatory marki Sachs do pojazdów użytkowych zapewniają optymalny komfort jazdy i skutecznie odciążają pojazd oraz kierowcę, oferując jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo transportu. Więcej wiadomości na Facebooku.

ZFA Shockabsorbers Plastic Dust Cover

Aktualnościprofiauto

SiteLock