Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Firestone, legendarna marka opon znana z wytrzymałych i niezawodnych produktów, wprowadziła na rynek pierwszą w swojej ofercie całoroczną oponę do lekkich pojazdów ciężarowych - Vanhawk Multiseason. Najnowszy model w ofercie Firestone zapewnia niskie zużycie paliwa i został opracowany z myślą o optymalnej pracy przez cały rok. Opona Vanhawk Multiseason to idealne rozwiązanie dla małych i średnich flot oraz indywidualnych kierowców aut dostawczych, którzy szukają optymalnych produktów i chcą maksymalizować efektywność swoich biznesów.

Misją Firestone jest dostarczanie klientom wysokiej jakości, wytrzymałych opon w atrakcyjnych cenach. Idąc w tym kierunku, do rodziny produktów Vanhawk dodano właśnie pierwszy całoroczny model opony w segmencie. Firestone Vanhawk Multiseason gwarantuje optymalne spalanie, co potwierdza etykieta UE z oznaczeniem klasy C dla większości rozmiarów modelu. Osiągnięcie takich parametrów było możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio sztywnego bieżnika.

W konstrukcji bieżnika opony Firestone Vanhawk Multiseason dopracowano krawędzie i lamele, dzięki czemu model gwarantuje optymalne spalanie i świetne parametry podczas jazdy zimą. Osiągnięte parametry opony w tym obszarze potwierdza certyfikat 3 Peak Mountain Snow Flake (3PMSF) oraz oznaczenie M + S (błoto i śnieg), dzięki czemu model spełnia wszystkie wymagania stawiane oponom zimowym przez europejskie przepisy prawa. Więcej informacji na Facebooku.

Firestone Vanhawk Multiseason

Aktualnościprofiauto

SiteLock