Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


UFI Filters, lider w dziedzinie filtracji i zarządzania termicznego, wnosi swoje doświadczenie do badań i rozwoju nowych mediów filtracyjnych. Produkcja materiałów najnowszej generacji będzie ukierunkowana również na wytwarzanie masek i środków ochrony osobistej. 

Zakład w mieście Marcaria, we włoskiej prowincji Mantua, to centrum ekspertyz i produkcji nowego materiału meltblown firmy UFI, słynącej z produktów najwyższej jakości. Ponadto, prace nad mediami filtracyjnymi, produktami i innymi projektami Grupy prowadzone są przez Centrum Innowacji firmy w miejscowości Ala w Trydencie, we współpracy z czołowymi włoskimi uniwersytetami.

Nowy materiał włókninowy UFI Filters uzyskał certyfikat i został uznany przez Politechnikę w Mediolanie za jeden z najlepszych pod względem wydajności filtracji. Maski typu chirurgicznego UFI Filters, nazywane „maskami medycznymi”, otrzymały certyfikat klasy A dla trzech podstawowych właściwości: skuteczność filtracji bakteryjnej, skuteczność filtracji cząstek stałych i zdolność oddychania. Więcej informacji na Facebooku, kliknij TUTAJ.

UFI Masks

Aktualnościprofiauto

SiteLock