Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Podczas produkcji i napraw dokonywanych w warsztatach i fabrykach powstaje dużo zanieczyszczeń. Są to głównie oleje, smary i rozpuszczalniki. Najlepszym rozwiązaniem do ich usuwania są czyściwa wielokrotnego użytku. Aby jednak były one skuteczne, muszą spełniać odpowiednie kryteria. 

Czyściwa są oferowane przez firmę MEWA w ramach pełnego serwisu, tzn. czyste czyściwa wielokrotnego użytku są najpierw dostarczane do klienta, a następnie odbierane po ich użyciu, prane w sposób ekologiczny i - już czyste – ponownie dostarczane są do klienta.

Jednak wymagania wobec takich czyściw są bardzo wysokie: muszą być one chłonne, odporne na rozdarcie i wytrzymałe na wielokrotne pranie. Przed dostarczeniem czyściw klientom, muszą one przejść test wytrzymałościowy w laboratorium. Testowana jest zarówno przędza, jak i gotowy materiał. Przeprowadzane są testy, które są przewidziane dla ściereczek do czyszczenia maszyn zgodnie z normą DIN 61 651. Wszystkie te działania odbywają się w laboratorium badawczym, które firma MEWA, prowadzi w tym celu od 1995 roku.  Więcej informacji na Facebooku.

MEWA Czyściwa dostarczane są bezpośrednio do miejsca ich wykorzystania

Aktualnościprofiauto

SiteLock