Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comShell wprowadza na rynek pierwszy olej silnikowy kompatybilny z jednostkami wszystkich samochodów. Nowo opracowany olej Shell Helix Top Up z krystalicznie czystej bazy olejowej, przeznaczony na dolewki, został zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy nie wiedzą dokładnie, jakiego oleju potrzebuje silnik ich samochodu. Szybkie rozwiązanie dla kierowców oferowane w charakterystycznej czerwonej butelce jest już dostępne na stacjach Shell w Polsce.

Regularna kontrola stanu oleju silnikowego oraz wymiana w odpowiednim czasie decydują o żywotności silnika. Niestety, kierowcy zbyt rzadko kontrolują poziom oleju i wydłużają okresy między jego wymianą. Każde takie niedopatrzenie grozi bardzo poważną awarią pojazdu, łącznie z zatarciem silnika, trudnym i kosztownym w naprawie.

W momencie zaświecenia się czerwonej lampki kontrolnej na desce rozdzielczej lub stwierdzenia niedoboru oleju podczas pomiaru wielu kierowców często nie wie, który olej jest odpowiedni dla ich pojazdu. Nawet jeśli wiedzą, jaki olej jest wymagany do ich samochodu, nie mają pewności, że będzie on dostępny na danej stacji paliw. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nowy olej Shell Helix Top Up. To olej na dolewki kompatybilny ze wszystkimi silnikami benzynowymi i silnikami Diesla[1]. Więcej informacji na stronie Facebooka.

Shell_Oil_Poster_jpg.jpg

[1]W przypadku dolewek o objętości większej niż 1 litr Shell zaleca stosowanie produktu Shell Helix zgodnie z zaleceniami producenta danego pojazdu.

Aktualnościprofiauto


SiteLock