Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


  • Marka ZF Aftermarket po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce.
  • Autonomiczna jazda, radary i kamery, czyli elementy łączące technologie koncernu ZF ze współczesnymi zaawansowanymi pojazdami.
  • Technologia jazdy autonomicznej tworzona w polskich centrach rozwoju.

 ProfiAuto Show to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. W dniach 8-9 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się już 16. edycja tego wydarzenia i po raz kolejny na stoisku ZF Aftermarket odwiedzający będą mogli zobaczyć zaawansowane rozwiązania z dziedziny motoryzacji, nowoczesnych technologii oraz systemów autonomicznej jazdy, które znaleźć można w najnowszych modelach samochodów. Na stoisku obecni będą pracownicy Centrum Inżynieryjnego Elektroniki koncernu ZF z Łodzi, którzy na co dzień pracują nad rozwojem tych technologii.

 ProfiAuto Show 2019 Już od 16 lat targi ProfiAuto Show przyciągają najważniejsze światowe marki z branży automotive, które pragną zaprezentować szerokiej publiczności swoje najnowocześniejsze rozwiązania i osiągnięcia. Wśród nich znajdzie się również marka ZF Aftermarket, która po raz kolejny przygotowała coś wyjątkowego. Nowoczesne technologie ZF „Next Generation Mobility”

Na stoisku ZF Aftermarket zostaną zaprezentowane liczne podzespoły oraz nowoczesne rozwiązania, które są już w ofercie lub niedługo ją wzbogacą. Jednak oferta koncernu ZF to nie tylko dobrze znane podzespoły marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW. To również nowoczesne technologie i rozwój pojazdów autonomicznych. Nad technologią autonomicznej jazdy pracownicy ZF pracują już od wielu lat, w tym również w Polsce.

 Pod koniec 2017 roku koncern ZF otworzył swoje Centrum Inżynieryjne Elektroniki w Łodzi, które realizuje projekty w obszarze tzw. aktywnych systemów bezpieczeństwa, wspierających kierowcę podczas jazdy z wykorzystaniem kontroli radarowo-wizyjnych. Zastosowanie tych układów zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji lub wypadku drogowego i jest chętnie wykorzystywane przez czołowych światowych producentów samochodów. Technologia jazdy autonomicznej tworzona m.in. w Polsce Na stoisku marki ZF podczas ProfiAuto Show zostaną także poruszone bardzo istotne zagadnienia z dziedziny motoryzacji następnej generacji oraz celów i wyzwań, jakie przed nią stoją. Sprawdzimy, czy w ciągu jednej nocy możliwe jest przetestowanie aktywnych systemów bezpieczeństwa na dystansie 10 000 kilometrów, jaki wpływ na zautomatyzowaną jazdę mają systemy w samochodzie oraz jakie możliwości dają nowoczesne kamery i radary ZF.  Te wszystkie technologie, tworzone są między innymi przez wspomniane Centrum Inżynieryjne Elektroniki koncernu ZF w Łodzi. To z pewnością spore zaskoczenie dla wielu zainteresowanych nowoczesną technologią motoryzacyjną w Polsce. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i rzucić nowe światło na tę gałąź motoryzacji.

 Zapraszamy na stoisko ZF Aftermarket na ProfiAuto Show 2019!

Na stanowiskach ZF Aftermarket będą również dostępni eksperci firmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z produktami marek koncernu ZF: LEMFÖRDER, SACHS, TRW oraz ZF. Rozwieją oni również wszelkie wątpliwości związane z prawidłową eksploatacją podzespołów oraz udzielą cennych wskazówek, które przydadzą się podczas serwisowania aut.

zzf

Aktualnościprofiauto

SiteLock