Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


11 kwietnia w Katowicach w Hotelu Monopol wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województwa opolskiego i śląskiego. Firma Auto Partner SA zajęła pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu na liście województwa śląskiego w kategorii firm dużych z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 ml zł  a  27 miejsce na liście ogólnopolskiej.

Nagrodę w imieniu Zarządu spółki Auto Partner SA odebrali Małgorzata Kania oraz Michał Breguła. Michał Breguła, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu, w krótkim przemówieniu podziękował za wyróżnienie, podsumował 25 lat rozwoju firmy Auto Partner SA oraz nieustanne dążenie do bycia jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce. Obecność w gronie laureatów Diamentów Forbesa jest świadectwem wiarygodności spółki wśród partnerów biznesowych oraz silnej pozycji na współczesnym rynku.

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce opracowywane przez wywiadownię Bisnode Polska wspólnie z miesięcznikiem „Forbes” na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS za okres 2013-2017. Nagrodzone firmy, które wykazały się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych, dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym – na kategorie firm małych, średnich i dużych. W trakcie gali w Katowicach odbył się panel „Finansowanie rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach”. Galę wręczenia Diamentów Forbesa poprowadził Roman Młodkowski.

Auto Partner 1

Aktualnościprofiauto

SiteLock