Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Firma po raz pierwszy będzie wystawcą podczas 14. edycji targów Automec Sao Paulo w Brazylii. W dniach 23-27 kwietnia 2019 reprezentanci AS-PL będą prezentować ofertę oraz wzmacniać wizerunek spółki w Ameryce Południowej.

Jest to pierwsza w historii firmy impreza motoryzacyjna w tej części świata. Dla spółki jest to duże wyzwanie, ale także ogromna możliwość na rozszerzenie rynków zbytu i zwiększenie świadomości marki.

Reprezentanci AS-PL podczas wydarzenia zaprezentują standardową ofertę firmy oraz bestsellery sprzedażowe przeznaczone na ten rynek. Wszystkich obecnych na targach zapraszamy do odwiedzin naszej firmy na stoisku H172 w pawilonie 6.

Targi Automec w Sao Paulo to jedne z największych targów części samochodowych, akcesoriów i usług w Ameryce Łacińskiej. Wystawcy zaprezentują innowacje i rozwiązania w zakresie części zamiennych, sprzętu naprawczego i akcesoriów do konserwacji. Targi te są idealnym miejscem do wprowadzenia nowych produktów i usług, śledzenia najnowszych trendów na rynku oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.

Automec1 PL

Aktualnościprofiauto

SiteLock