Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Z przyjemnością informujemy o kontynuacji promocji* na dostęp do wsparcia CALL CENTER TEXA - czas trwania promocji do 31.03.2019r.

CO OFERUJE CALL CENTER TEXA? Pomoc profesjonalnej infolinii Call Center TEXA, daje możliwość nieograniczonego kontaktu telefonicznego z wyspecjalizowanym personelem technicznym TEXA, który fachowo wspiera mechanika w problemach natury diagnostycznej, interpretacji parametrów, błędów, oferuje pomoc przy kalibracjach i regulacjach w pojazdach z grupy samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Niejednokrotnie operatorzy Call Center Texa dokonują zdalnej diagnostyki danego pojazdu i rozwiązują problemy, z którym mechanik sam nie może sobie poradzić. Usługami, które doskonale uzupełniają ofertę pomocy technicznej są zdalne sesje internetowe. Ponadto, infolinia techniczna udziela wsparcia również w zakresie działania i wykorzystania wszystkich urządzeń oraz oprogramowań TEXA, czyli nie tylko urządzeń diagnostycznych, ale również stacji obsługi układów A/C, analizatorów spalin, urządzeń do testów drogowych i urządzeń pomiarowych.

*KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ INFOLINII? Wsparcie Call Center jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich klientów, którzy zakupili nowe urządzenie i posiadają maksymalnie do 2 wersji zaległych (na ile oprogramowanie diagnostyczne klienta pozwala na udzielenie wsparcia). Nieodpłatnie z naszego serwisu korzystać mogą także wszyscy użytkownicy sprzętu TEXA, którzy posiadają aktualny Texpack, czyli roczną umowę na aktualizację oprogramowania. Infolinia TEXA CALL CENTER dostępna jest w dni robocze w godzinach 8-30 do 16-30 pod nr telefonu: 32 364 18 88 i obsługiwana jest w języku polskim.

1baner Call Center Gratis 2019 HQ

Aktualnościprofiauto

SiteLock