Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Brembo, światowy lider i uznany innowator w dziedzinie technologii układów hamulcowych, zapowiada uzupełnienie oferty dwuczęściowych tarcz Dual Cast i Lightweight dla rynku części zamiennych. Nowe serie tarcz, oferowane wyłącznie przez Brembo, reprezentują kolejny krok firmy w  dążeniu do roli dostawcy najlepszych rozwiązań. Produkty te dołączają do aktualnej oferty tarcz pływających, kompozytowych i współodlewnych, poszerzając asortyment dwuczęściowych tarcz do samochodów klasy premium.

Oba produkty wyróżniają się szczególnymi parametrami technicznymi w gamie dwuczęściowych tarcz Brembo, m.in. dzięki procesowi odlewania żeliwa, lżejszej konstrukcji dzwonów, wentylacji filarowej lub kierunkowej, a także powierzchni hamującej z nawierceniami lub rowkami. Wszystkie te rozwiązania zapewniają optymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach. Ponadto, nowe tarcze wpływają na bardziej precyzyjną i stabilną dynamikę pojazdu, lepsze wyczucie pedału i mniejszą wagę układu hamulcowego, co sprzyja ochronie środowiska.

Dwie nowe technologie hamulcowe bazują na bogatym doświadczeniu Brembo w dziedzinie produkcji komponentów najwyższej jakości na pierwszy montaż. Podobnie jak wszystkie ekskluzywne rozwiązania w gamie dwuczęściowych tarcz hamulcowych, każdy element tarcz Dual Cast i Lightweight jest wytwarzany w tej samej fabryce, na jednej linii montażowej oraz podlega rygorystycznej specyfikacji i testom jakości, stosowanym przez Brembo do produktów OE.

Więcej infomacji, kliknij TUTAJ.

BREMBO Tarcza hamulcowa Dual Cast

Aktualności

Sosnowski


SiteLock