Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Codziennością mechaników jest praca w warsztacie, jednak pulsująca w ich krwi benzyna sprawia, że jest wśród nich także wielu pasjonatów motorsportu. Ponad 400 pracowników ProfiAuto Serwisów mogło to udowodnić biorąc udział w IV edycji ProfiAuto Racing Cup – cyklu zawodów wyścigowych i szkoleń dla przedstawicieli sieci. Finał tegorocznych zmagań odbył się w na początku października na torze Silver w Szczecinie.

Podczas dwudniowych spotkań ProfiAuto Racing Cup przedstawiciele warsztatów z Polski, Czech i Słowacji mają okazję poznać najnowsze trendy w branży, wymienić się doświadczeniami oraz zintegrować w ramach sieci. Tegoroczne wydarzenia, odbywające się na 12 torach w Polsce i zagranicą od czerwca do października, wyłoniły zwycięzcę Kartingowych Mistrzostw ProfiAuto Serwis.

W części szkoleniowej głównymi tematami były m.in. kwestie obecnej sytuacji na rynku warsztatowym, efektywnego prowadzenia serwisu pod kątem finansowym czy profesjonalnej obsługi klienta. Jak podkreślają organizatorzy, każdego roku ta seria spotkań cieszy się dużym powodzeniem wśród członków sieci, którzy doceniają zarówno jej merytoryczne, jak i rozrywkowe elementy.

Zwycięzcą tegorocznej edycji ProfiAuto Racing Cup został przedstawiciel ProfiAuto Serwisu Cartec ze Świdnicy (Partner Auto Centrum Matusiewicz), a miejsca drugie i trzecie zajęli odpowiednio ProfiAuto Serwis Maciej Lorens (Partner Auto Expert Dzierżoniów) oraz ProfiAuto Serwis Epo-Trans Ewa Ozimek (Partner Data-Auto).

ProfiAuto Racing Cup 2021

Aktualności

Sosnowski

SiteLock