Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Ogłoszenie strategicznej, partnerskiej współpracy, pomiędzy TitanX, globalnym dostawcą rozwiązań układów chłodzenia do pojazdów użytkowych, a Nissens Automotive, wieloletnim specjalistą na rynku posprzedażowym, dostarczającym szeroką gamę produktów z zakresu układów chłodzenia silników, klimatyzacji oraz wydajności i emisji, to efekt zawarcia umowy o strategicznej współpracy, przewidującej dystrybucję na wyłączność produktów tych dwóch renomowanych marek IAM.

Titan X Engine Cooling to globalny dostawca rozwiązań układów chłodzenia pojazdów użytkowych dla producentów OEM oraz IAM. Roczna sprzedaż TitanX przekracza dwa miliardy SEK a firma zatrudnia na całym świecie 800 pracowników. Firma posiada zakłady produkcyjne w Szwecji, USA, Meksyku i Polsce.  TitanX jest dziś własnością Tata Autocomp Ltd.

Nissens Automotive opracowuje, produkuje i dystrybuuje części zamienne z zakresu układów chłodzenia silników, klimatyzacji oraz wydajności i emisji do kluczowych dystrybutorów i grup zakupowych w sektorze IAM na całym świecie. Nissens Automotive posiada kompleksową sieć produkcyjną i dystrybucyjną oraz dysponuje lokalnymi filiami w Austrii, krajach Beneluksu, Chinach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, na Węgrzech, we Włoszech, w Polsce, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie oraz w USA. Firma zatrudnia na całym świecie około 525 pracowników i jest własnością prywatnego funduszu Axcel. Więcej informacji, kliknij TUTAJ.
 

NISSENS TitanX

Aktualności

Sosnowski

SiteLock