Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Zawody Warsaw Jumping odbędą się w dniach 22-25 lipca, to wydarzenie hippiczne podczas którego zostanie rozegrany Finał Pucharu Narodów Longines EEF Series. Wysoka ranga zawodów oraz atrakcyjna pula nagród – ponad 1 800 000 PLN, gwarantują obecność najważniejszych europejskich nazwisk w dyscyplinie skoków przez przeszkody.

Wydarzenie będzie realizowane w otoczeniu unikalnej architektury warszawskiego Toru Służewiec i wpisze się w kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń w 2021 roku, przyciągając uwagę nie tylko świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki.

Jedynym motoryzacyjnym partnerem wydarzenia został Land Rover, który będzie odpowiedzialny za przewóz zawodników i gości. Samochody Land Rover będą także wykorzystywane jako pojazdy techniczne podczas imprezy. Wszyscy uczestnicy Warsaw Jumping będą mogli zapoznać się także z samochodami brytyjskiej marki.

Jeździectwo to niezwykły sport, który skupia ludzi z pasją, dążących do doskonałości i kierujących się żelazną etykietą. To jedna z najbardziej eleganckich i prestiżowych dyscyplin sportowych, która idealnie pasuje do marki Land Rover komentuje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu i PR, Jaguar Land Rover Polska

Land Rover z przyczepą dla koni

Aktualnościprofiauto

VARTA

SiteLock