Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Brembo, światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji układów hamulcowych, zapowiada otwarcie swojego pierwszego centrum kompetencji, z siedzibą w Dolinie Krzemowej w Kalifornii (USA). Centrum będzie działać pod nazwą Brembo Inspiration Lab jako eksperymentalne laboratorium skupiające się głównie na rozwoju wiedzy z zakresu oprogramowania, data science oraz sztucznej inteligencj.

Brembo Inspiration Lab rozpocznie działalność w czwartym kwartale 2021 roku i będzie przyjmowało talenty, przede wszystkim spoza sektora motoryzacyjnego, umożliwiając łączenie różnych doświadczeń, co przyczyni się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań firmy Brembo w dziedzinie układów hamulcowych.

Wraz z otwarciem nowego centrum Brembo rozszerza i rozwija swoją międzynarodową obecność w Ameryce Północnej. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od ponad 30 lat, obecnie posiada zakład produkcyjny w Homer oraz centrum badawczo-rozwojowe w Plymouth, oba w stanie Michigan. Nowe centrum kompetencji będzie również służyło rozwojowi relacji technologicznych i handlowych z klientami w Dolinie Krzemowej.

Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

Brembo logo partner

 
Aktualnościprofiauto

VARTA

SiteLock