Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego zaplanowane w kieleckim ośrodku na październik zapowiadają się bardzo ciekawie. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już branżowi potentaci. Znane ze światowych premier, wskazywania nowych trendów i kierunków rozwoju transportu, a także jako miejsce spotkań potentatów z rynku polskiego i zza granicy targi odbędą się po wielu pandemicznych perturbacjach.

Wśród firm, które w tej edycji zaprezentują swoje nowości nie zabraknie czołowych producentów, między innymi: Solaris Bus & Coach, Autosan, ABP Bus & Coach , Volvo Polska czy Man Truck&Bus. Ponadto na liście wystawców TRANSEXPO 2021 znajdują się firmy z sektora części i wyposażenia pojazdów transportu publicznego, wyposażenia obiektów zaplecza technicznego i systemów informatycznych. W gronie wystawców są między innymi: R&G Plus, Kiel, Ster, Groeneveld, Camira, Herbert Kneitz, Drabpol, Polgard, DPK System, GMV, Pixel, Stako, Webasto.

Strategicznym partnerem targów tradycyjnie jest Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Merytorycznie wystawę wspierają także Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Zapraszamy na TRANSEXPO 2021, które odbędą się na terenie Targów Kielce od 27 do 29 października 2021 roku.  Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

Transexpo 2021 zdjęcie z targów

Aktualnościprofiauto

VARTA

SiteLock