Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Firma MEWA oferuje w systemie współdzielenia bardzo chłonne, wysokiej jakości czyściwa, nie są one sprzedawane, ale wynajmowane w systemie pełnej obsługi. Każdemu, kto zdecyduje się na tę usługę, zamówiona ilość czyściw dostarczana jest bezpośrednio do miejsca, gdzie będą one wykorzystane. Dodatkowo kierowca serwisowy  dostarcza jeden lub więcej specjalnych pojemników SaCon, które służą do bezpiecznego i zgodnego z przepisami przechowywania oraz transportu brudnych czyściw.

W umówionych terminach kierowca odbiera czyściwa do prania. Oczywiście jednocześnie ma ze sobą ładunek świeżych, czystych pod względem higienicznym czyściw. Ten zamknięty system zgodny jest z zasadą zrównoważonego rozwoju i to nie tylko dlatego, że pozwala uniknąć wytwarzania setek kilogramów odpadów szkodliwych dla środowiska naturalnego, a każde czyściwo może być prane nawet do 50 razy. Nowoczesny system kaskadowy zastosowany w liniach pralniczych umożliwia oszczędne wykorzystanie świeżej wody. Środki piorące, których dawki zredukowane są do minimum, ulegają rozkładowi biologicznemu.

System wynajmu czyściw firmy MEWA stwarza możliwość ku temu, by w krótkim czasie funkcjonowanie stacji kontroli pojazdów lub warsztatu stało się bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Tutaj nie powstają specjalne odpady, jak to ma miejsce w przypadku stosowania czyściw jednorazowych, co powoduje również emisję CO2. System wynajmu czyściw ma jeszcze wiele innych zalet, więcej informacji kliknij tutaj. 

 MEWA Czyściwa dostarczane są bezpośrednio do miejsca ich wykorzystania

Aktualnościprofiauto

SiteLock