Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Przed nami kolejne lato, a co za tym idzie czas poszukiwania najlepszych ofert na spędzenie wakacji. Jedną z bezpieczniejszych opcji zwiedzania w czasie pandemii jest podróżowanie kamperem. Daje ona możliwość swobodnego przemieszczania się z całą rodziną a przy okazji odwiedzania nowych miejsc. O czym powinniśmy pamiętać, by nasza podróż wiązała się wyłącznie z odpoczynkiem?

Niezależnie czy ruszamy kamperem na tydzień czy miesiąc warto przygotować się do takiej wyprawy. Miłośnicy tego typu podróży z dużym wyprzedzeniem planują czas oraz miejsca, które chcą zobaczyć. Przede wszystkim trzeba sprawdzić ważność przeglądu rejestracyjnego pojazdu (jeśli kończy się w trakcie podróży, to przed wyjazdem dokonujemy wcześniejszego przeglądu) i OC (powinno obejmować okres naszego wyjazdu).

Jedną z nieodłącznych rzeczy potrzebnych w podróży jest nawigacja, która doprowadzi nas bezpiecznie do kolejnych miejsc na naszej trasie. Warto wiedzieć, gdzie można się poruszać samochodem o niestandardowych gabarytach jakim najczęściej jest kamper.  W tym celu należy nabyć nawigację z funkcją TRUCK, która zaprojektuje trasę z uwzględnieniem jego wymiarów. Jedną z takich nawigacji jest Mio Spirit 7700 FEU LM TRUCK.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, kliknij tutaj.

MIO wideorejestrator Spirit 7700 FEU LM TRUCK

 




Aktualności



profiauto





SiteLock