Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Dbając o to, aby nawet w trudnych czasach działalność warsztatów nie została ograniczona, firma TMD Friction, wiodący dostawca materiałów ciernych na pierwszy montaż i niezależny rynek części zamiennych, zapewnia płynność łańcucha dostaw i dostępność całej gamy produktów.

Rok 2020 i kryzys związany z koronawirusem mocno odcisnęły swoje piętno na wielu dostawcach niezależnego rynku części zamiennych dla motoryzacji. TMD Friction jako lider w zakresie projektowania, produkcji i testowania materiałów ciernych ma jednak do przekazania dobrą wiadomość.

Decyzje strategiczne, wysoki poziom przejrzystości łańcucha dostaw i elastyczne struktury, zwłaszcza w produkcji i magazynowaniu, w ciągu roku prawie w pełni zrekompensowały straty spowodowane pierwszym wiosennym zamknięciem.

Mimo, że spadek koniunktury zaczął być widoczny już w połowie marca 2020, okres od stycznia do marca ubiegłego roku okazał się najlepszym kwartałem w historii firmy TMD Friction. To efekt świetnej sprzedaży we wszystkich regionach.

Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

TMD Friction Magazyn centralny w Leverkusen Hitdorf

 
Aktualnościprofiauto

SiteLock