Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


SAD500 i SAD4000 firmy HAWEKA to sprawdzone urządzenia do kontroli i ustawiania systemów wspomagania kierowcy (ADAS) w samochodach ciężarowych. Charakteryzują się wysoką precyzją optyczną i są kompatybilne z czujnikami ACC firm WABCO, TRW i TRW / Knorr. Urządzenia SAD500 i SAD4000 są obecnie opcjonalnie dostępne z przyrządami NAVIGATOR TXT TEXA jako SAD500 QuickService i SAD4000 QuickService.

Rozszerza to możliwości stanowiska o wiele funkcji i sprawia, że kalibracja systemów ADAS i czujników kąta skrętu jest teraz znacznie łatwiejsza. Urządzenia są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi modelami pojazdów użytkowych. Dzięki bardzo przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu QuickService możliwy jest również odczyt informacji ze sterowników pojazdów. Kalibracja jest konieczna np. po wymianie radaru lub kamery, czujników poziomu zawieszenia czy na przedniej szybie.

Nawet po naprawie powypadkowej z wymianą przedniego zderzaka oraz w przypadku błędów w systemach wspomagania LDWS (ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu) i AEBS (asystent hamowania awaryjnego), należy sprawdzić elementy systemu pod kątem odchyleń. HAWEKA to znana na światowych rynkach firma, która od ponad 50 lat opracowuje technologię centrowania i produkuje uchwyty mocujące do wyważarek kół oraz urządzenia do pomiaru geometrii i ram pojazdów. 

Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

HAWEKA SAD4000QuickService TraverseReflektor HG Halle

Aktualnościprofiauto

SiteLock