Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Nieustanny rozwój linii diagnostycznej CERTUS pozwolił stworzyć nowe wersje urządzeń. Jedną z nich jest podnoszony zestaw rolkowy, który umożliwia skuteczne badanie sił hamujących w naczepach. Projekt nowych urządzeń został częściowo sfinansowany przez Unię Europejską. Nowe urządzenia diagnostyczne CERTUS to wynik prac badawczych prowadzonych od kilku lat w Centrum Badawczo-Rozwojowym WSOP w Knurowie.

– Linie diagnostyczne CERTUS wzbogaciły się o cały szereg nowych urządzeń rolkowych i tym samym oferują na polskim rynku najbardziej kompleksowe możliwości oceny skuteczności hamowania. Są to w całości autorskie maszyny skonstruowane przez specjalistów naszej firmy, które pozwalają nie tylko badać dużo szerszy wachlarz pojazdów niż dotychczas, ale także umożliwiają zastosowanie linii diagnostycznej CERTUS w nowych, do tej pory niedostępnych konfiguracjach – podkreślił Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

Nowe urządzenia CERTUS odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku i klientów. Jedną z takich potrzeb jest skuteczne badanie sił hamujących w naczepach realizowane przy pomocy podnoszonego zestawu rolkowego. Więcej informacji, kliknij tutaj.

CERTUS Uniwersalne urządzenie rolkowe CRB13

Aktualnościprofiauto

SiteLock