Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comGama 80 rodzajów hybrydowych oraz  140 rodzajów płaskich piór do wycieraczek do samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych, pozwala Japanparts Group zaspokoić potrzeby 99% modeli pojazdów.

Każde znajdujące się w zestawie pióro posiada 8 adapterów, które po zamontowaniu pozwalają dostosować pióra zarówno do wszystkich ramion wycieraczek tradycyjnych, jak i ramion nowej generacji.

A to nie wszystko. Japanparts Group dołącza do każdego zestawu praktyczny ekspozytor z możliwością uzupełniania na pióra marek Japanparts, Ashika i Japko, do ustawienia w strefach ekspozycyjnych klientów.

Gama płaskich i hybrydowych piór do wycieraczek oferowana jest w rozmiarach od 35 mm do 70 mm, co pozwala na ich montaż na szybie przedniej, po stronie kierowcy i pasażera, oraz na szybie tylnej. Szkielet pióra wycieraczki wykonany został z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, odpornego nawet na bardzo niskie temperatury.

Wyjątkowa krawędź pióra wycieraczki, wykonana z gumy pokrytej płynnym grafitem, zapewnia mniejsze tarcie oraz bezpieczny i cichy przesuw po szybie.

Hybrydowe pióra do wycieraczek, szczególnie polecane z uwagi na zmienny kąt natarcia, zapewniają większą ochronę przed podnoszeniem się wycieraczek przy dużych prędkościach. Pozwalają uzyskać wyjątkowo cichą pracę, a system wielopiórowy gwarantuje stały nacisk na całym łuku pióra.

Płaskie pióra do wycieraczek cechują się aerodynamicznym wzornictwem, poprawiającym osiągi przy każdej prędkości i intensywności opadów.comunicato kit spazzple sfondo vetro

Aktualnościprofiauto


SiteLock