Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comKYB VR

Jak co roku zbliżający się okres wiosenny to okazja do sprawdzenia stanu technicznego naszego pojazdu. Towarzysząca temu sezonowa wymiana opon z zimowych na letnie może być również dobrym momentem do kontroli elementów układu zawieszenia pojazdu w tym amortyzatorów, sprężyn, górnych zestawów montażowych czy elementów osłonowo-ochronnych.

Nie należy lekceważyć żadnych symptomów uszkodzeń czy niepokojącego zachowania pojazdu na drodze. Wykorzystując nowoczesne technologie  zapewniające dodatkowe narzędzia komunikacji z klientami oraz zwiększające świadomość kierowców, KYB wprowadziła nowe rozwiązania.

Jednym z nich jest mobilna aplikacja – KYB Suspension Solutions App, która powstała z myślą o wsparciu codziennej pracy mechaników i warsztatów samochodowych. Dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play. Pomaga mechanikom uświadomić klientów, o konieczności wymiany zużytych bądź uszkodzonych elementów zawieszenia – jako kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

W okresie wzmożonych prac naprawczych jest znakomitym narzędziem do komunikowania się z klientami a zarazem pozwala na zwrócenie uwagi kierowcom, iż stan techniczny takich elementów zawieszenia jak: amortyzatory, sprężyny, zestawy montażowe i zestawy osłonowo-ochronne mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Równie ważny w uświadamianiu kierowców może być przygotowany przez KYB film przedstawiający test starych i nowych amortyzatorów. Wykorzystuje on  nową funkcję wirtualnej rzeczywistości, oferowaną przez YouTube, która pozwala widzowi na odwracanie głowy w dowolnym kierunku, dając wrażenie jakby znajdował się w samochodzie wraz z kierowcą.

Czas oczekiwania klientów w warsztacie może być odpowiednio zagospodarowany. Z wykorzystaniem okularów VR (dostarczanych nieodpłatnie przez KYB) warsztat może zaproponować klientom obejrzenie filmu, co pozwoli wielu kierowcom zrozumieć potrzebę kontroli i ewentualnej wymiany uszkodzonych bądź wyeksploatowanych amortyzatorów.

www.kyb-europe.com

Aktualnościtargi.paliwa


profiauto


profiauto


SiteLock