Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

YCM 2Międzynarodowy konkurs dla uczniów szkół technicznych Young Car Mechanic 2018 nabiera rozpędu. W tegorocznej edycji wydarzenia biorą udział uczniowie z Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii i Polski. Finaliści, którzy zajmą najlepsze miejsce w swoim kraju, spotkają się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, aby rywalizować o zaszczytne miano najlepszego młodego mechanika 2018 roku.

W Polsce niedawno zakończył się pierwszy etap, polegający na rozwiązaniu testów on-line. Już wkrótce uczestnicy przystąpią do drugiej fazy rywalizacji, mającej na celu wyłonić 10 najlepszych młodych mechaników, którzy zmierzą się podczas finału krajowego. Ten odbędzie się podczas imprezy Motor Show na Targach Poznańskich w dniu 5 kwietnia. Poznamy wtedy nazwiska polskich reprezentantów, którzy powalczą o laur z rówieśnikami z pozostałych krajów.

Łączna pula nagród dla 3 pierwszych miejsc w Międzynarodowym Finale Young Car Mechanic 2018 wynosi aż 100 000zł. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy Finału Międzynarodowego zostaną zaproszeni na wycieczkę do Fabryki Elring w Stuttgarcie i muzeów poświęconych tematyce motoryzacji. Ważnym elementem tegorocznego Young Car Mechanic jest integracja, wzajemne poznanie się i zbudowanie współpracy pomiędzy szkołami – dlatego gościnnie na międzynarodowy finał przyjadą uczniowie szkoły technicznej Elring z Niemiec, którzy później będą opiekunami i przewodnikami w trakcie zwiedzania fabryki i szkoły technicznej Elring.

Aktualności

Ciekawe linkiSiteLock