Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl
fb


Firma Moto-Profil wprowadza do swojej oferty produkty marki ContiTech. Poszerza tym samym szeroki wachlarz osprzętu do silników dla samochodów osobowych i użytkowych o kolejne komponenty jednego z największych światowych producentów części motoryzacyjnych - firmy Continental.

Koncern Continental AG to obecnie jeden z liderów w produkcji części motoryzacyjnych na pierwszy montaż oraz rynek aftermarket, zatrudniający około 200 000 pracowników w ponad 50 krajach. Dział firmy – ContiTech, jest natomiast jednym z czołowych dostawców gumowych produktów technicznych oraz specjalistą w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych.

Od trzech dekad opracowuje i produkuje części funkcjonalne, komponenty i systemy dla branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, górnictwa oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Dotychczas w katalogu części firmy Moto-Profil, właściciela marki ProfiAuto, znajdowało się ponad osiem i pół miliona części i akcesoriów motoryzacyjnych 650-ciu wiodących dostawców. Produkty ContiTech poszerzają ten asortyment o kolejne 3500 referencji. Więcej informacji, kliknij TUTAJ.

Moto Profil wprowadza produkty ContiTech

Aktualnościprofiauto

VARTA

SiteLock