Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl


Wszystkie dostępne miejsca pod ekspozycję już sprzedane, mimo, że w tym roku Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu odbędą się w innych niż zazwyczaj pawilonach – większych i przestronniejszych!

Zapowiada się jedno z najlepszych spotkań branży mechaniki pojazdowej! 

UWAGA NOWA DATA TARGÓW  to 18-21 czerwca 2020.

Obowiązkowa data dla każdego, kto z motoryzacją ma do czynienia na co dzień!

Ponad 300 wystawców targów TTM to zapowiedź całego mnóstwa najnowszych propozycji tych uznanych na rynku marek, jak i tych aspirujących do zdobycia uznania w oczach mechaników, lakierników, elektromechaników czy diagnostów. Wszak targi branży techniki motoryzacyjnej w Poznaniu odbywają się co dwa lata, a to sporo czasu, by zaskoczyć nas wieloma nowymi rozwiązaniami, a tych z pewnością nie zabraknie!

Niech świadczy o tym choćby 28 przyznanych Złotych Medali MTP targów TTM dla najciekawszych, innowacyjnych i charakteryzujących się najwyższą jakością produktów i rozwiązań, które zaprezentowane zostaną podczas targów. Możemy także liczyć na szereg atrakcyjnych targowych promocji  - to już swoista tradycja poznańskich targów TTM. Wystawcy targów TTM zaprezentują szeroką gamę narzędzi, maszyn, oprogramowania i rozwiązań - jednym słowem wszystko, czego potrzebuje warsztat do codziennej pracy, a już w szczególności warsztat, który chce skutecznie obsługiwać nowoczesną motoryzację. 

Więcej wiadomości na stronie Facebooka.

TTM 2020

AktualnościTTM

profiauto

SiteLock