Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comELIT Polska rozpoczyna cykl imprez pod nazwą Road Show. W tym roku obejmie on siedem miejscowości na południu naszego kraju. Program skierowany jest do przedstawicieli warsztatów samochodowych, dlatego też na lokalizacje wybrano filie należące do sieci ELIT Polska. Jego inauguracja nastąpiła 28 czerwca 2019 w Częstochowie. Kolejne miejscowości - już w lipcu - to Gliwice, Sosnowiec, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Katowice i Radomsko.

W trakcie Road Show zaprezentowane zostanie wyposażenie warsztatowe z oferty ELIT Polska. W tym czasie będzie obowiązywać specjalna oferta cenowa, a także propozycje ratalne z oprocentowaniem zero procent. Nie zabraknie też praktycznych szkoleń dla mechaników, w których aktywnym przerywnikiem będą konkursy z praktycznymi nagrodami. Udział w Road Show jest bezpłatny a każda impreza potrwa od 9 do 17.

„Współczesnego warsztatu samochodowego nie można już prowadzić bez zaplecza w postaci specjalistycznego sprzętu i zestawu urządzeń. Ich oferta na polskim rynku jest bardzo duża, przed wyborem i zakupem warto więc ocenić zarówno ich przydatność w swojej pracy, jak i jakość wykonania. Temu celowi służy nasze Road Show, z którym właśnie wystartowaliśmy. Na tej podstawie ocenimy swój pomysł, wysłuchamy opinii mechaników i ustalimy plan działania na następne edycje” - mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska.

ELIT

Aktualnościprofiauto


SiteLock