Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.comJuż po raz kolejny  firma DRABPOL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw . Tym samym otrzymała tytuł Gazeli Biznesu .

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw , mające na cele promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W Polsce ranking sporządza „ Puls Biznesu” wraz z jedną z największych polskich wywiadowni gospodarczych Coface Polska.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy, poprzedzające lata . W edycji 2018 przeanalizowane zostały wyniki za lata 2015-2016-2017. O tytuł Gazeli Biznesu 2018 mogły ubiegać się firmy, które spełniły zakładane kryteria- podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiającą się publikowaniem własnych wyników finansowych. Firmy otrzymujące tytuł „Gazeli Biznesu” muszą  cechować się jeszcze  nieskazitelną reputacją oraz uczciwością  wobec kontrahentów, pracowników ,a także skarbu państwa.

DRABPOL, otrzymując tytuł „Gazela Biznesu”, odnotował w 2018 r.  ponad 160%-wy wzrost przychodów w porównaniu  do roku 2017.

 

Aktualnościprofiauto


SiteLock