Serwis Motoryzacyjny


Wydawca
PISKP
tel. (22) 811 26 06, redakcja@piskp.pl

Developed in conjunction with Ext-Joom.com Firma Bosch we współpracy z Idea Getin Leasing SA przygotowała promocyjną ofertę leasingu urządzeń do diagnostyki z rodziny KTS. Akcją promocyjną, nazwaną Leasing na 103 %, są objęte pakiety, w skład których wchodzi:

  • jeden z testerów usterek serii KTS,
  • jeden z wariantów oprogramowania ESI[tronic] 2.0 wspomagającego naprawy pojazdów w różnej zawartości.

Oferta leasingowa zawiera 37 pakietów o różnej konfiguracji. Warsztat ma do wyboru: moduły KTS 560 i 590, zestawy KTS 960 i KTS 980 z tabletem DCU 220, KTS 350 lub KTS 460 oraz moduł KTS Truck do samochodów ciężarowych.

Okres trwania leasingu urządzenia wraz z oprogramowaniem wynosi 36 miesięcy

Najtańszą opcją jest zestaw składający się z modułu KTS 560 z oprogramowaniem SD – Diagnoza Sterowników. Miesięczna rata leasingowa w tym przypadku wynosi 442,33 zł netto (przy założeniu, że opłata wstępna wynosi 10%, wykup – 1%, a liczba rat – 35). Oznacza to, iż dzienny koszt dla warsztatu to tylko 21,06 zł netto.

Leasing Bosch jest korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych. W przypadku leasingu promocyjnego nie są wymagane dokumenty takie, jak zaświadczenia z US lub ZUS – wystarczy dowód osobisty. Warunkiem jest prowadzenie minimum 2-letniej działalności w branży usług motoryzacyjnych.

Aby ułatwić komunikację pomiędzy warsztatem i dystrybutorem została uruchomiona strona www.leasingbosch.pl, która zawiera formularze zgłoszeniowe oraz ulotkę informacyjną z wersjami pakietów i przykładowymi wysokościami rat. Przyspiesza to wybór odpowiedniego wariantu oraz minimalizuje czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania.

Liczba zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Promocyjny leasing na KTS

Aktualnościprofiauto


SiteLock